Mean Girls RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mean Girls RPG

Mean Girls RPG Forumu | Bölüm Seçimleri Devam Etmektedir.. |

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Ağacın altı [isteyen gelebilir]

+5
Karen Smith
Justin Ville J. George
Norah Sue Connelly
Timothy Bellz Ryan
Denise Ramona Mckay
9 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Denise Ramona Mckay
@migo!!
@migo!!
Denise Ramona Mckay

Ağacın altı [isteyen gelebilir] Empty
MesajKonu: Ağacın altı [isteyen gelebilir]   Ağacın altı [isteyen gelebilir] Icon_minitimePtsi Mayıs 28, 2007 4:23 am

Denise bahçede tanıdık birilerini aramış, fakat bulamamıştı...Ne yapabileceğini düşündü...Çantasından i-pod unu çıkardı ve kulağına takıp, söğüt ağacının altına, gölgeye oturdu... Kısa, pileli, buz mavisi bir etek giymişti. Üstünde de beyaz askılı bir bady vardı. Saçları her zamanki gibi dümdüzdü. Güneş ışığında sarı olan saçları, altındanmış gibi gözüküyordu. Dudağında çilek kokulu parlatıcısı vardı. Gözlerine siyah kalem sürmüştü. Ayağında beyaz Converse'i vardı. Zaten tam bir Converse delisi olan Denise günlük hayatta Converse giymeyi tercih ederdi.

Oturduğu yerden insanları izliyordu. Birkaçı ona bakıyordu, bazıları sohbet ediyordu. Denise birinin gelmesini umdu. Canı sıkılmaya başlamıştı... Aynasını çıkarıp güzel yüzüne baktı...Pembe cep telefonunu çıkarıp Timoty'ye mesaj attı.
''Aşkım bahçedeyim, yanıma gel...Öptüm...''
Timothy Bellz Ryan
T@kım Kaptanı!!
T@kım Kaptanı!!
Timothy Bellz Ryan

MesajKonu: Geri: Ağacın altı [isteyen gelebilir]   Ağacın altı [isteyen gelebilir] Icon_minitimePtsi Mayıs 28, 2007 4:34 am

Timothy kütüphane de arkadası Cristy nin yanına oturmaktaydı. Bugün çok spor bir giyim tarzı tercih etmişti. Üstünde buz mavisi bir kot pantolon vardı. Üstünde ise üzerinde Punk işareti bulunan dar bir bady vardı. Saçlarını yukarı doğru diklemiş ve şekil vermişti. Ayağında ise converse leri vardı. O da aşkısı gibi converse delisiydi. Bu yuzden Denise ye olan sevgisi daha da artmıştı. Gözlerinde ise gözlük vardı. Arkadaşı onu sanat kaçkınları ile tanıştırmıştı ama Timothy onlarla pek fazla konusmadı. Hemen gidebilmek için dua ediyordu. Birden telefonu çaldı. Mesaj gelmişti. Mesajı Denise göndermişti.

''Aşkım bahçedeyim, yanıma gel...Öptüm...''

Yazıyordu mesajda. Timothy seçinçten uçacaktı az kalsın. Sonra ona cevap yazmaya başladı. :

"Ahh aşkım sen benim kurtarıcımsın. Seni seviyorum. Hemen geliyorum oraya."

Dedi ve kütüphaneden ayrılarak bahçeye doğru ilerledi. Vardığında hemen aşkının yanına ağaç dibine gitti. Hemen aşkısının yanına oturdu ve onu yanağından öptü. Sonra büyük bir seçinçle :

"Aşkım seni çok seviyorum. Eee nasılsın ?

Dedi.
https://meangirlsrpg.yetkin-forum.com/index.htm
Denise Ramona Mckay
@migo!!
@migo!!
Denise Ramona Mckay

MesajKonu: Geri: Ağacın altı [isteyen gelebilir]   Ağacın altı [isteyen gelebilir] Icon_minitimePtsi Mayıs 28, 2007 5:04 am

"Ahh aşkım sen benim kurtarıcımsın. Seni seviyorum. Hemen geliyorum oraya."

Denise bu mesajın üstüne çarpık bir şekilde güldü. Kim bilir Timoty yine nereye takılmıştı da 'Sen benim kurtarıcımsın' diyordu mesajda...Birilerine 'hayır' demeyi bir türlü öğrenememişti Timoty...

Denise aynasını tekrar çıkardı. Güzelleiğine hayran hayran baktı. Çantasından parlatıcısını çıkarıp sürdü. Sadece dudakları değil, saçları, gözleri de ışıldıyordu Denise'in...Aynaya bakmasının nedeni Timoty'ye güzel görünmek değildi. Çünkü güzel olduğunu zaten biliyordu...Sadece Denise için aynaya bakmak bir adet haline gelmişti...

Denise beklerken kendini müziğe kaptırmıştı. Arada müzikle uyumlu figürler aklına geliyor. Unutmamak için ayağa kalkıp yapıyordu. Maçlarda işine yarayacak figürlerdi çoğusu...Bahçedekiler o ayağa kalkıp kendi kendine fidür yapınca Amigo olduğunu bildiklerinden bu garip davranışı yadırgamıyor, aksine bazıları hayranlıkla izliyordu.

Denise aklına gelen bir figürü de yapıp tekrar ağacın altına oturdu. Birden Timoty'nin geldiğini gördü. Onun da buz mavisi giymiş olmasına sevindi. Sevgilisiyle aynı giyinmeye bayılırdı. Çok sevimli oluyordu bu Denise'e göre. O yaklaştıkça Denise kulaklığını çıkardı ve i-pod unu buz mavisi çantasına koydu.Ayağa kalkma zahmetine girişmedi bile.

"Aşkım seni çok seviyorum. Eee nasılsın ?

''İyi sayılırım...Kaç gündür görüşemiyoruz nerelerdesin...? Ayrıca kütüphanede ne işin vardı?''

Çantasından törpüsünü çıkarıp, Timoty'nin bacaklarına kafasını koyup çime yattı. Bir yandan tırnaklarını törpülüyor, bir yandan da Timoty'yi dinliyordu.
Timothy Bellz Ryan
T@kım Kaptanı!!
T@kım Kaptanı!!
Timothy Bellz Ryan

MesajKonu: Geri: Ağacın altı [isteyen gelebilir]   Ağacın altı [isteyen gelebilir] Icon_minitimePtsi Mayıs 28, 2007 5:23 am

Timothy ağacın altına oturduğunda sevgili denise o çok sevdiği ve yanından hiç ayırmadığı ipod u ile müzik dinliyordu. Timothy Denise yi o kadar çok seviyordu ki onu ipod undan bile kıskanıyordu. Denise nin ipodu nu çantasına koymasına sevinmişti. Bu onu biraz da olsa rahatlatmıs gibiydi.

Timothy buz mavisi pantolon giymişti. denise nin de buz mavisi etek giydiğini görünce çok mutlu olmustu. Aynı giyinmeleri onun çok hoşuna gidiyordu. Çok tatlı oldukları kanısında idi. Birbirlerine uyumu çok öne çıkıyordu. Sonra Denise nin çantasına yöneldiğini gördü. Bir an ipodunu çıkaracağını sandı. Ama Denise çantasından törpüsünü çıkardı ve Timothy nin bacaklarına kafasını koydu. Timothy buna çok sevinmişti ve Denise nin sarı ve havalı saçları ile oynamaya başladı. Bu arada da Denise ile konusuyordu. Denise ona :

''İyi sayılırım...Kaç gündür görüşemiyoruz nerelerdesin...? Ayrıca kütüphanede ne işin vardı?''

Dedi. Timothy sevgilisinin saçlarıyla oynarken bu arada cevap veriyordu. Onun kütüphanede bulunmasının tek sebebi maçlar için yenı taktikler aramasıydı. Her hfta en az iki saat kütüphane de araştırma yapmakla meşgul olurdu. Hem kendi için hem de amigolar için yapıyordu arastırmalarını. Sonra Denise ye dönüp :

"Biliyorsun ben haftada en az iki saat kütüphaneye giderim. Birileri aynası ile oynarken diğeri araştırma yapmassa bu takımın hali ne olur ?"

Dedi ve güldü. Denise nin somuttuğunu gördü. Timothy tekrar gülerek yanağına bir öpücük kondurdu. Sonra Denise ye dönerek :

"Şaka yaptım aşkım alınma yaa. Hem bu sefer kütüphane de Cirsty ye uğradım. Biliyorsun orası sanat kaçkınlarının mekanı. Beni teker teker herkesle tanıştırdı. Görmeliydin. Çok berbat ve kötü bir durumdu."

Dedi. Sonra Denise ye dönerek :

"Eee sen n'ptın ben yokken ?

Dedi.
Denise Ramona Mckay
@migo!!
@migo!!
Denise Ramona Mckay

MesajKonu: Geri: Ağacın altı [isteyen gelebilir]   Ağacın altı [isteyen gelebilir] Icon_minitimePtsi Mayıs 28, 2007 5:44 am

Biliyorsun ben haftada en az iki saat kütüphaneye giderim. Birileri aynası ile oynarken diğeri araştırma yapmassa bu takımın hali ne olur ?"

Denise dudağını alaycı bie şekilde büzdü. Timoty'nin takım için kütüphaneden araştırma yapması ona çok saçma geliyordu. Spor öyle kitaplardan öğrenilecek şey değildi.

''Aman...Sanki kitaplar sporda işe yarıyor...Bence yaptığın şey çok saçma aşkım...Spor hakkında kitaplardan öğrendiklerin sana maç kazandırmaz...Kütüphanede harcadığın zamanda idman yapsan bence daha iyi olur bence...

dedi Denise ve Timoty'ye bir öpücük kondurdu. Dizlerinden doğruldu ve törpüsünü çantasına koydu. Sonra tekrar sevgilisinin dizlerine uzandı.

Şaka yaptım aşkım alınma yaa. Hem bu sefer kütüphane de Cirsty ye uğradım. Biliyorsun orası sanat kaçkınlarının mekanı. Beni teker teker herkesle tanıştırdı. Görmeliydin. Çok berbat ve kötü bir durumdu."

''Alınmadım...Ayrıca ben aynaya bakmasam, kendime özen göstermesem sen bana bakarmıydın..? Tabi ben doğal güzelim ama doğal güzellik yetmiyor. Bakımlı olmak gerek...Cirsty iyi bir kız ama onların hepsi ezik...Nasıl sanat kaçkınlarıyla takıldın aklım almıyor...Iyyy...Bir daha yapma istersen, çünkü sevgilimi kaybetmek istemiyorum...Onlara benzemeni asla istemem...Hepsi ayak takımı...

dedi Denise kendini beğenmiş bir tavırla. Sanat kaçkınları ezik insancıklardan başka bir şey değillerdi. Tamam Cirsty iyi kızdı ama...

"Eee sen n'ptın ben yokken ?

''Ne yapabilirim...Takım için uğraşıyorum...Maçlar başlamadan önce çok iyi tezahüratlar üretmeliyiz...Bugün seni beklerken birkaç güzel hareket daha buldum...Aslında amigolukta biraz stresliyim...Biliyorsun kaptan seçilecek...Kesinlikle ben olmalıyım kaptan...Bir kere en uzun zamandır ben jimnastik yapıyorum, ayrıca en güzel ben dans ediyorum...Umarım ben seçlirim...Hem bu takım için de iyi olur değil mi aşkım?''

Denise'in tüm tavırları kendine güvenle doluydu. Nerdeyse kendine tapıyordu. 'Değil mi aşkım?'' derken bile ses tonu Timoty'yi 'tabi ki aşkım' demeye zorluyor gibiydi.
Timothy Bellz Ryan
T@kım Kaptanı!!
T@kım Kaptanı!!
Timothy Bellz Ryan

MesajKonu: Geri: Ağacın altı [isteyen gelebilir]   Ağacın altı [isteyen gelebilir] Icon_minitimePtsi Mayıs 28, 2007 5:58 am

Timothy yanında getirdiği krakeri açmıs ve yemeye başlamıstı. Bir andan da denise yi dinliyordu. Arada Denise nin saçlarını kokluyor ve öpüyordu. Çünkü Denise nin altın sarısı saçmları Timothy nin onun vücudunda en çok beğendiği yerdi. Sonra Denise Timothy ye dönerek :

''Aman...Sanki kitaplar sporda işe yarıyor...Bence yaptığın şey çok saçma aşkım...Spor hakkında kitaplardan öğrendiklerin sana maç kazandırmaz...Kütüphanede harcadığın zamanda idman yapsan bence daha iyi olur bence..."

Dedi. Timothy ciddi idi ve taviz vermiyordu bu konuda. Zaten bu aralar takıma yeni kişiler alınacaktı. O yuzden idman yapamaması çok doğal birşeydi. Oda vaktibi boş şeylerle geçirmektense kütüphane de araştırma yapmakla geçiştiriyordu. Ama sevgilisi geldiğine göre artık onunla ilgilenebilirdi. denise ye bakarak :

"Aşkım ben diğer takımlar hakkında bilgi topluyorum kitaplardan. Ezberci idmana bende karşıyım biliyorsun. Erkek dediğin her zorluğa gögüs gerebilmelidir değil mi ?."

Dedi ve Denise nin yanaklarından bir makas aldı. Sonra diğer yaptıklarını Denise ye açıklamaya başladı. Kütüphane ye bir daha Sanat Kaçkınlarının olduğu günlerde gitmemeye kararlı idi. Onlarla oturduğunun duyulmamasını istiyordu. Çünkü onlar ayak takımından başka birşey değildiler. Zaten arkadası Cirsty o bölüme ailesine gıcıklık olsun dıye gitmişti. Bu yüzden onunla iyi arkadas idi. Sonra sevgilisi Denise ye dönerek :

"Aşkım orda onlarla oturduğumu kimseye söylemessin değil mi ? Hele Plastikler hiç duymasın."

Dedi ve dudağını büzüştürdü. Sonra Denise Timothy yi kıracak bir laf söyledi. Timothy buna çok üzülmüştü. O Denise yi sevimliliği ve canlılığı için sevmişti. Çirkin bile olsa onunla hayatta ayrılmazdı. Çünkü Denise Timothy ye Tanrı tarafından lütfedilmiş Futboldan sonra en onemli varlıktı. Sonra Denise nin yanaklarını sıkarak ona güler yüzlü cevap verdi. :

"Aşkım sen her halinle kraliçe gibisin."

Dedi. Sonra Denise ne yaptığını anlatmaya başladı. Timothy dikkatlive ve hayranlıkla onu dinliyordu. Denise :

''Ne yapabilirim...Takım için uğraşıyorum...Maçlar başlamadan önce çok iyi tezahüratlar üretmeliyiz...Bugün seni beklerken birkaç güzel hareket daha buldum...Aslında amigolukta biraz stresliyim...Biliyorsun kaptan seçilecek...Kesinlikle ben olmalıyım kaptan...Bir kere en uzun zamandır ben jimnastik yapıyorum, ayrıca en güzel ben dans ediyorum...Umarım ben seçlirim...Hem bu takım için de iyi olur değil mi aşkım?''

Dedi. Timothy bir an duraksadı. Aşknın üzüldüğünü gördü. Ona moral vermek için birkaç söz söyledi.

"Seni seçmeyeceklerde kimi seçcekler aşkım. Sen en güzeli ve en sexysisin. Baskasını seçerlerse büyük bir saçmalık yapmış olurlar bence."

Dedi.
Denise Ramona Mckay
@migo!!
@migo!!
Denise Ramona Mckay

MesajKonu: Geri: Ağacın altı [isteyen gelebilir]   Ağacın altı [isteyen gelebilir] Icon_minitimePtsi Mayıs 28, 2007 6:13 am

"Aşkım ben diğer takımlar hakkında bilgi topluyorum kitaplardan. Ezberci idmana bende karşıyım biliyorsun. Erkek dediğin her zorluğa gögüs gerebilmelidir değil mi ?."

''Tamam sen bilirsin aşkım... Ama ben hala boşa vakit harcadığını düşünüyoum...''

dedi umursamaz bir tavırla.Bir yandan Timoty'yi dinliyor, bir yandan da saçlarını okşaması hoşuna gidiyordu. Saçlarına önem verirdi Denise. Belki de en önem verdiği şeylerdendi saçları. Zaten saçının doğal hali dümdüz ve parlak olduğu için ona pek dert çıkarmazdı.

''Ahhh erkekler, erkekler, erkekler... Senin zaten farklı olduğunu ve zorluklara göğüs gerebileceğini biliyorum aşkım...

dedi ve kalkıp tekrar bir öpücük kondurduktan sonra, tekrar Timoty'nin dizlerine uzandı.

''Aşkım sen her halinle kraliçe gibisin."

''Biliyorum aşkım, sağol...''

dedi Denise oldukça alçakgönüllü(!) bir tavırla. Ani bir aynaya bakma istediği geldi. Doğrulup çantasından bu sefer aynasını çıkardı ve yatıp aynada kendine bakarken, Timoty'yi dinlemeyi sürdürdü.

"Seni seçmeyeceklerde kimi seçcekler aşkım. Sen en güzeli ve en sexysisin. Baskasını seçerlerse büyük bir saçmalık yapmış olurlar bence."

''Bence de...Zaten beni seçmezlerse kimi seçebilirler ki aşkım...Şu an amigolarda benden iyisi yok...''

dedi Denise aynada kendine hayran hayran bakarken...
Timothy Bellz Ryan
T@kım Kaptanı!!
T@kım Kaptanı!!
Timothy Bellz Ryan

MesajKonu: Geri: Ağacın altı [isteyen gelebilir]   Ağacın altı [isteyen gelebilir] Icon_minitimePtsi Mayıs 28, 2007 6:24 am

Timothy ve Denise uzun bir süre konusmuslardı. Birbirlerine yakışıyorlardı. Okulun en gözde çiftleri idiler. Herkes onlara bakar ve hayran olurdu. Timothy de Denise yi çok seviyordu ki onun için yapamayacağı şey yoktu.(!) Sonra telefonunu eline aldı ev saate baktı. Timothy çok geç kalmıstı. Akşam evlerine babasının iş ortağı ile ailesi gelecekti. Ona hazırlanması lazımdı. denise ye döndü ve onu rahat bir şekilde kaldırdı. Ayağa kalktı. Deniseye döndü ve :

"Aşkım benım gitmem lazım. Çok geç kaldım. Biliyorsun akşam yemek var. Hadi Bye Byee."

Dedi. deniseyi öptü ve sarıldı. Sonra koşarak arabasına doğru yol aldı.
Denise Ramona Mckay
@migo!!
@migo!!
Denise Ramona Mckay

MesajKonu: Geri: Ağacın altı [isteyen gelebilir]   Ağacın altı [isteyen gelebilir] Icon_minitimePtsi Mayıs 28, 2007 6:31 am

"Aşkım benım gitmem lazım. Çok geç kaldım. Biliyorsun akşam yemek var. Hadi Bye Byee."

Denise ailes yemeğini çok iyi biliyordu. Zaten Timoty ona her şeyi söylerdi. Eğer ortada Timoty'nin ailesinin yemeği varsa, gerçekten geç kalmaması gerekirdi.

Denise Timoty'ye güle güle dedikten sonra, ne yapabileceğini düşündü. Bu saate eve gitmek istemiyordu. Dersi de yoktu. Alışveriş yapmayı düşündü ama tek başına zevkli olmazdı. En iyisinin biraz daha oturmak olduğunu düşündü. Belki muhabbet edecek biri gelirdi.

Oturdu, i-pod unu çıkardı ve yine müzik dinlemeye başladı...
Denise Ramona Mckay
@migo!!
@migo!!
Denise Ramona Mckay

MesajKonu: Geri: Ağacın altı [isteyen gelebilir]   Ağacın altı [isteyen gelebilir] Icon_minitimePtsi Mayıs 28, 2007 2:20 pm

Denise birinin gelmesini beklemekten sıkılmıştı...i-pod unu çantasına koydu, son bir kez aynasında kendine baktı ve evine doğru yola çıktı...
Norah Sue Connelly
@migo!!
@migo!!
Norah Sue Connelly

MesajKonu: Geri: Ağacın altı [isteyen gelebilir]   Ağacın altı [isteyen gelebilir] Icon_minitimeC.tesi Haz. 02, 2007 3:21 am

Norah eli cebinde okul bahçesine geldi. Üzerinde dar bir kot ve açık mavi bir t-shirt vardı. Gülümsüyordu, bugün havasındaydı.
Amigoların kaptanı yakında seçilecekti, seçilemeyeceğini bilse de istiyordu bunu. Herkesi yönetmek, ne hoş olurdu... Sarı saçlarını savurarak ağaçlık alana yürüdü. Bir yandan etraftaki yakışıklıları kesiyordu. Büyük bir ağacın gölgesine oturdu. Ayaklarını uzattı. Çantasını açtı, içinden parlatıcısını aldı. Dudaklarına güzelce sürdükten sonra dudağını büzdü.
Parlatıcıyı yerine koyduktan sonra ipod'unu çıkardı. Kulaklığı takıp sesi sona getirdi. Evet, kıpır kıpır bir şarkı çalıyordu. Eşlik etmeye başladı, yerinde duramıyordu.
"Oh, don’t call me funny bunny
I’ll blow your money, money
I’ll get you to my bad ass spinning for you
Oh, I’ll make it easy, honey
I’ll take your money, yummy
I’ve got my bitches standing up next to me
So come and check it, oh.."
Norah Sue Connelly
@migo!!
@migo!!
Norah Sue Connelly

MesajKonu: Geri: Ağacın altı [isteyen gelebilir]   Ağacın altı [isteyen gelebilir] Icon_minitimeC.tesi Haz. 02, 2007 3:53 am

Bu şarkıyı çok seviyordu Sue, yerinde duramıyordu. Ayağa kalkıp dans etmeye başladı. Herkesin içinde dans etmekten utanmazdı, herkes onun bu huyuna alışkındı. Bu yüzden amigo olmayı çok istemişti zaten. Amigolar arasında en iddialı kızların Denise ve kendisi olduğu kanısındaydı. Bu yüzden Denise'i pek sevememişti.

"I’ve got my bitches standing up next to me
So come and check it, oh.."

Saçlarını savurarak dans etmeye devam etti. Şarkı bitmişti, yorulmuştu. Kendini ağacın dibine attı. Bağdaş kurdu. Dağılan saçlarını düzelterek etrafı izlemeye başladı...
Justin Ville J. George
Futbol Tak!m!
Futbol Tak!m!
Justin Ville J. George

MesajKonu: Geri: Ağacın altı [isteyen gelebilir]   Ağacın altı [isteyen gelebilir] Icon_minitimeC.tesi Haz. 02, 2007 4:02 am

Justin uzun süredir yürüyordu ve canı sıkılmıştı.İleride bir kız gördü ve onun yanına giderek:

-Adını öğrenebilir miyim?

dedi kibarca...
Justin Ville J. George
Futbol Tak!m!
Futbol Tak!m!
Justin Ville J. George

MesajKonu: Geri: Ağacın altı [isteyen gelebilir]   Ağacın altı [isteyen gelebilir] Icon_minitimeC.tesi Haz. 02, 2007 4:05 am

Justin uzun süredir yürüyordu ve canı sıkılmıştı.İleride bir kız gördü ve onun yanına giderek:

-Adını öğrenebilir miyim?

dedi kibarca...
Norah Sue Connelly
@migo!!
@migo!!
Norah Sue Connelly

MesajKonu: Geri: Ağacın altı [isteyen gelebilir]   Ağacın altı [isteyen gelebilir] Icon_minitimeC.tesi Haz. 02, 2007 4:10 am

Norah yanına yaklaşan çocuğa baktı. Yakışıklı sayılabilirdi... Onun futbol takımında olduğunu biliyordu ama henüz tanışma fırsatı olmamıştı. Ayağa kalkmadan muzurca gülümseyerek

"Merhaba diyecektin herhalde..." dedi. Sonra gülerek sürdürdü lafını.

"Adım Norah.. Ya senin adın?"

Çocuğu biraz terslemişti ama bu hoşuna gidiyordu.
Justin Ville J. George
Futbol Tak!m!
Futbol Tak!m!
Justin Ville J. George

MesajKonu: Geri: Ağacın altı [isteyen gelebilir]   Ağacın altı [isteyen gelebilir] Icon_minitimeC.tesi Haz. 02, 2007 4:16 am

Justin birazcık sırıttı ve:

-Justin.

demkele yetindi.Kız fena değildi.Onun yanına oturdu ve:

-Eee nasılsın?

diye sordu sırıtmaya devam ederek...
Norah Sue Connelly
@migo!!
@migo!!
Norah Sue Connelly

MesajKonu: Geri: Ağacın altı [isteyen gelebilir]   Ağacın altı [isteyen gelebilir] Icon_minitimeC.tesi Haz. 02, 2007 4:20 am

Norah çocuğun onu süzen alaycı sırıtışından rahatsız olmuştu. Yapay bir gülümsemeyle

"İdare eder, sen..." dedi. Çocuğun yanına oturması samimi olduğunu mu gösterirdi? Anlamaya çalışıyordu. Ama şu erkekleri anlamak imkansızdı...
Karen Smith
Pla$t!kler
Pla$t!kler
Karen Smith

MesajKonu: Geri: Ağacın altı [isteyen gelebilir]   Ağacın altı [isteyen gelebilir] Icon_minitimeC.tesi Haz. 02, 2007 4:22 am

Karen Okul Bahçesinde ilerlerken Regina'nın kardeşi Justin'i gördü ve yanında bi kızı..!

Yanlarına giderek Justin'e

"Merhaba yakışıklı" dedi
https://meangirlsrpg.yetkin-forum.com/
Norah Sue Connelly
@migo!!
@migo!!
Norah Sue Connelly

MesajKonu: Geri: Ağacın altı [isteyen gelebilir]   Ağacın altı [isteyen gelebilir] Icon_minitimeC.tesi Haz. 02, 2007 4:26 am

Norah yanlarına yaklaşan kızı gördü, bu plastiklerden biriydi. Plastikleri bütün okul gibi o da tanıyordu. Kesinlikle çok havalı ve aptal olduklarını düşünüyordu.

"Merhaba yakışıklı" demişti yanındaki çocuğa.

"Bu mu yakışıklı?" diye geçirdi içinden. Gözlerini devirdi... Kıza baktı gülümseyerek. Kıkırdamamak için kendini zor tutuyordu...
Justin Ville J. George
Futbol Tak!m!
Futbol Tak!m!
Justin Ville J. George

MesajKonu: Geri: Ağacın altı [isteyen gelebilir]   Ağacın altı [isteyen gelebilir] Icon_minitimeC.tesi Haz. 02, 2007 4:28 am

Justin Regina nın arkadaşı Karen i gördü.Sırıtarak:

-İyi sen.

dedi.Canı sıkılmaya başlamıştı.
Karen Smith
Pla$t!kler
Pla$t!kler
Karen Smith

MesajKonu: Geri: Ağacın altı [isteyen gelebilir]   Ağacın altı [isteyen gelebilir] Icon_minitimeC.tesi Haz. 02, 2007 4:31 am

Karen

"İyiyim tatlım..!" dedi daha sonra kıza döndü gülümseyerek

"Aaa şekerim bu bileğizi nerden aldın çok şeker gözüküyor..?"

Justin'e baktı ve fısıltıyla

"Hayatım da bu kadar iğrenç bişey görmedim"
Norah Sue Connelly
@migo!!
@migo!!
Norah Sue Connelly

MesajKonu: Geri: Ağacın altı [isteyen gelebilir]   Ağacın altı [isteyen gelebilir] Icon_minitimeC.tesi Haz. 02, 2007 4:36 am

Norah kıza gülümseyerek

"Bileziği mi? Fransa'dan aldım, hmm, nasıl tarif edebilirim ki sana aldığım yeri? Boşver..." dedi, gözlerini devirdi.

"Anlatsam da düşük zeka seviyen yüzünden anlamazsın!" demek isterdi ama içine atması daha mantıklıydı. Zaten çocuğa söylediklerini de duymuştu. Plastikleri takmıyordu...
Justin Ville J. George
Futbol Tak!m!
Futbol Tak!m!
Justin Ville J. George

MesajKonu: Geri: Ağacın altı [isteyen gelebilir]   Ağacın altı [isteyen gelebilir] Icon_minitimeC.tesi Haz. 02, 2007 4:37 am

Justin yüzünü buruşturdu ve içinden:

-Yine başladık.

diye geçirdi.Bu huylarından nefret ediyordu.Sıkılıyorduve yerden bir taş alarak elinde oynamaya başladı...
Karen Smith
Pla$t!kler
Pla$t!kler
Karen Smith

MesajKonu: Geri: Ağacın altı [isteyen gelebilir]   Ağacın altı [isteyen gelebilir] Icon_minitimeC.tesi Haz. 02, 2007 4:42 am

Karen kızla ilgilenmeyi kesti ve

"Şapşal..!" dedi sessizce Justine baktı ve

"Şeyy bigün seninle sinemaya gidelim mi nedersin?"
Norah Sue Connelly
@migo!!
@migo!!
Norah Sue Connelly

MesajKonu: Geri: Ağacın altı [isteyen gelebilir]   Ağacın altı [isteyen gelebilir] Icon_minitimeC.tesi Haz. 02, 2007 4:48 am

Norah kıza sinsice gülümsedi. Ardından saatine baktı. 'Aaa' gibisinden bir ses çıkardı. Bir yere yetişmesi gerekiyor gibi yapacaktı. Oysa tek istediği bu plastikten uzaklaşmaktı. Kıza ve çocuğa döndü.

"Üzgünüm gitmeliyim.." dedi üzgün taklidi yaparak.

"Umarım sonra görüşürüz!" diye devam etti. İçinden tam tersini düşlüyordu... Çantasını ağacın dibinden aldı. Ipod'unu çıkarıp kulaklığını taktı. Şarkıya uyan ritmik adımlarla okul bahçesini terk etti...

Ağacın altı [isteyen gelebilir]
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki